من هیچگاه این مسئله، که فردی ذاتا منظم نیستم را مخفی نکرده ام بلکه بارها به شما گفته ام که نام مستعار من در دوران نوجوانی "خانم شه" بود. اما با گذشت سال ها و به کمک شوهر فوق العاده منظم خودم، سیستم خوبی برای اداره خانه خود ایجاد کردم که تمیز کردن و مرتب کردن آن را بسیار آسان تر می کند.

1)    دستمال مرطوب را در حمام خود نگه دارید و در هنگام مسواک زدن پیشخوان ها را پاک کنید. شما به هر حال دو دقیقه در آنجا هستید، بهتر است از این زمان استفاده کنید.

2)    تختخواب خود را مرتب کنید !! به طور جدی، هر روز، و به محض بلند شدن!

3)    ماشین ظرفشویی خود را در طول شب به راه بیاندازید و اول صبح ظرف ها را از آن خارج کنید. در طول روز بلافاصله ظروف کثیف را بشویید و آن ها را داخل ماشین ظرفشویی قرار دهید، نه پیشخوان یا سینک.

4)    روزانه آشپزخانه و راهروهای اصلی را با جارو دستی یا برقی تمیز کنید. (به سرعت تمیز کنید و همچنین کفش ها را در خانه نپوشید تا رد اثر به جا مانده از کفش ها کم شود)

5)    پیشخوان های آشپزخانه را تمیز نگه دارید، هیچ تکه ای از کاغذ، و . نباید آنجا باشد. یک مکان مشخص برای نامه ها و مواردی برای آدرس دهی داشته باشید و سپس روزانه یک بار به سراغ آن ها بروید.

اگر بتوانید این پنج عادت را در زندگی روزمره خود به کار بگیرید به شما قول می دهم که تمیز نگه داشتن خانه تان بسیار آسان تر خواهد بود! اگر در برابر این عادت ها مقاومت می کنید، سعی کنید در هر زمان یک عادت را انجام دهید. این هفته را با مرتب کردن تخت شروع کنید، سپس با پاک کردن پیش خوان های حمام و غیره ادامه دهید. به آرامی اما مطمئناً به این ترفندهای کوچک عادت خواهید کرد و خانه تان تمیز تر و کمتر به هم ریخته به نظر خواهد رسید.
لینک منبع: سایتthehappierhomemaker

چطور منزل شیکی داشته باشیم تمیز ,خانه ,عادت ,مرتب ,پیشخوان ,داشتن خانه ,تمیز کنید ,ماشین ظرفشویی ,بسیار آسان ,مرتب کردن منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

آرایشی بهداشتی نور دو سوته خرید کن تحویل بگیر mediate " WhiteLc "گروه دوبلاژ زندگی برتر automotive code reader آتش عشق دانلود پایان نامه و تحقیق و پروژه و مقاله و جزوات درسی